Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Firmamızın Vermiş Olduğu Hizmetler

  • Karot ile Beton Delme
  • Yer ve Duvar Kesim İşlemleri
  • Kimyasal Ankraj Uygulamaları
  • Tel İle Beton Kesme

KAROT İLE BETON DELME

Firmamız çağımızın gelişen inşaat teknolojisi ile entegrasyona geçmiş ve ilkel yöntemleri bırakmıştır. Bu çerçevede elmaslı karot delme teknolojisini bünyemize katarak hizmetlerimizin kalitesini de arttırmış oluyoruz. Bu yeni teknoloji ile neler yapabiliyoruz; Ø20 çaptan mm den Ø 500 mm çapa kadar 300 cm derinliğe kadar beton delme, Düşey ve yatay konumlarda 45 derecelik açı ile delik delebilme, Demir donatılı betonda çatlaksız, zararsız, süratli ve etkin delme. Vakum Sistemi ile mermer, granit gibi hassa yüzeylerde hasarsız delik delme.

YER VE DUVAR KESİM İŞLEMLERİ

 

Sıfır vibrasyonla, zedelemeden, istenen yerden, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri çeşitli kesme makineleri ile yapılabilmektedir. Kesme makineleri yatay ve düşey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir.

   

KİMYASAL ANKRAJ UYGULAMALARI

Başlıca Uygulama Alanları ; Demir filizi saplamaları, Makine montajları, Tünel kalıp ankrajmanları, Ray Montajları, İşaret ışıklandırma ve korkuluk ankrajmanaları, Toplantı ve spor salonları koltuk montajları, Uzay çatı sistemleri ankrajmanları, Ağır işlevli tüm dübellemeler, Yükleme testi hizmeti vb. gibi konularda kullanılmaktadır. Kullanım Şekli; İstenilen çaptaki dübele uygun delik açılır. Kimyasal içerikli cam tüp deliğe yerleştirilir. Ankraj çubuğu tüpün üzerine çakılır. Bu esnada tüp darbe ile kırılarak beton saplama ( çelik civata - demir filizi ) ile reaksiyona geçerek tesbit işlemi gerçekleştirilir.

 

TEL İLE BETON KESME

Tel ile kesim, Hacmi büyük kütlelerin kesiminde hızlı ve güvenli kesim olanağı sağlar..

Firmamız son teknoloji makine ve profosyonel personel ile bu alanda hizmet sağlamaya devam etmektedir.